Jak reagovat na stížnost

31. říjen 2011 VaDo

Dlouhá léta si kupuji časopisy o potápění. Asi nemám kompletní řady, ale pokud si včas zapamatuji datum vydání, tak jej koupím. To platilo hlavně o časopisech Buddy a Potápění. když Buddy pozřel časopis Potápění, vyjádřl jsem obavy, že půjde bez konkurence kvalita rychle někam dolů. Hlavně, Potápění byl takový "český", kdyžto Buddy byl trochu více orientovaný na exotiku. Takže se ani tématicky moc nepřekrývaly.

Po přečetení posledního čísla (26) časopisu Buddy jsem se zarazil na množstvím tiskových chyb + v jednom článku byl zduplikován celý odstavec. Může se stát, třeba to ani není vina redakce, ale tiskárny. Po pár dnech jsem se chtěl k jednomu článku vrátit, otevřu na obsah a časopis zahazuji, protože jsem podle mne sáhl po čísle 25. A jal se nadávat a hledat číslo 26. Až po chvíli mi došlo, že stránky s obsahem z čísla 25 i 26 jsou ... stejné.

Dovolil jsem si to napsat na Facebook dotčeného časopisu Buddy potápění. A ejhle ...

Promptně mi byl zablokován přístup, Šéfredaktorka Skládková i redaktor Sládek mne vyházeli ze svých "přátel" a dali na black list.

Neposeru se, ale myslím, že přístup by to chtělo trochu jiný. I když už nemají konkurenci. Pravděpodobně, až vychladnu, koupím si Buddy Potápění zase, protože pokud přeskočím popisy dovolených manželů sládkových, ješte necelá polovina časopisu zbývá pro velmi kvalitně a poutavě napsané články. Nebudu autory chválit jednotlivě, protože jich je vícero.

Potápění zdar a nenechte se otrávit.

Klíčová slova: časpois, buddy potápění

Pokračujte ve čtení

Předchozí
Nekouřím 1000 dní