Odkazy

15. leden 2008 VaDo

Toto bude takový přírůstkový článek 
 

Přidáno 28.4. 2009: Vděli jste žraloka? Potkali jste se s ním? Ne? Ano? V každém případě se podívejte na web o žralocích - velká databáze a katalog žraloků, záznamy o jejich pozorování.

Přidáno15.11.2008: Pro svoji sklerózu se musím omluvit. Zapomněl jsem umístit odkaz na blog mého kamaráda a bývalého kolegy Toma. Takže tímto napravuji. Pokud tedy chcete zajímavé výstřižky ze světa IT o tom, co se právě děje, jaké verze kdo vydal, hlavně z oboru Microsoftích SW, koukejte se pravdelně na blog Amatéra ve svtětě IT.
Musím zde umístit odkaz na stránky kamaráda a malíře Jirky Paclíka (Dráhy), jehož obrazy a obrázky se mi velice líbí. Sám jsem hrdým majitelem.

Stránky potápěčského Octopus CB klubu - který se v poslední době pokoušíme oživit. Určitě je to místo, které se vyplatí sledovat, protože nabízíme spoustu výkendových akcí a dalších aktivit.

Z trochu jiného soudku je odkaz na doplněk pro MSIE (pokud jej používáte). A to na IE7Pro, které se představilo ve verzi 2.0. Velmi užitečná věcička nejen pro vývojáře, ale pro každého, kdo u Internetu musí trávit delší dobu.
Protože se snažím plácat do chlupatého míčku, musím zde zmínit i stránky SK Badminton Český Krumlov. A také jednoho z našich předních hráčů - Pavla Floriána

Pokračujte ve čtení

Předchozí
Silvestr a nový rok