Horní Cerekev - na státní svátek pod vodu!

18. listopad 2017 VaDo

Státní svátek nejlépe pod vodou. Ale nikdo nechtěl jít. Tak jsem musel na sólovku, Na Cerekvi jsem dlouho nebyl, tak proč ji nevyrazit zkontrolovat.

Při příjezdu trošku prší, pak chvilku i se sněhem. Chvála za přístřešky!! Tak hup do vody, do již ani neprší. Vlastně se jdu ohřát, vode má asi 8°C, vzduch krásné 3°C. Ale viditelnost je bídná. Odhadem tak 2, možná 2,5 m. V tomhle se najde ryba jen a pouze, pokud se do ní skoro narazí. Pár štik bylo dost trpělivých, že ustály očumování, ale ne focení to nebylo. Buď byly hodně v trávě nebo nevydržely a šli se podívat jinam.  Takže po hodině a něco z vody. Jako normálně mokré bříško. Budu s tím zipem muset něco udělat.

Puzzle na dobou noc #2

12. listopad 2017 VaDo

Protože puzzle má celkem úspěch, tal pro dlouhé zimní večery další puzzle.

 

Listopadové Attersee

11. listopad 2017 VaDo

V sobotu podle plánu vyrážíme na Attersee. Ráno je ještě modrá obloha, v Linzi je již zatažená obloha a na dálnici kolem Traunsee již již leje jako z konve. Zatím to nevadí, protože na plánované lokalitě Kohlbauernaufsatz se dá převléci aspoň trochu pod střechou. Kohlbauernaufsatz  Ale počasí na nás bylo hodné, po příjezdu přestalo pršet. Tak jsme se převlékli a hupky dupky pod vodu. Jak to z hladiny vypadlo pěkně, tak pod vodou bylo zklamání. ...… Číst více