První ponor 07

29. duben 2007 VaDo
Lom Cerekev, 29.4. 2007

Paráda, první letošní smočení. I když v mokrým neoprénu pohled na vodu moc nelákal, nakonec jsme se odhodlali. Pravda je, že v sobotu to hřálo o dost víc, ale i tak to byl moc pěkný den a byla škoda jej nevyužít.


Škoda, pěkný den skončil. Tak aspoň pár fotovzpomínek.

David Křížek - jachting

20. duben 2007 VaDo
Ve čtvrtek v Internet Café v České Krumlově bylo povídání s Davidem Křížkem o Jachtingu (všimněte si velké "J"), o jeho zkušenostech, úspěších, neúspěsích (ty prý nebyly) a plánech.
Velice poutavé povídání v první části večera přešlo postupně ve vodopád (raději hurikán) otázek v části druhé. Jak jinak, otázky byly hlavně o zkušenostech, zážitcích a o plánovaném závodu MINITRANSAT.
Pro mně zůstává David člověkem, který trpí absolutní absencí strachu, i když on o sobě tvrdí opak.

Fotografie si můžete prohlédnout, jak jinak, na těchto stránkách.

Sony a Kačenka jsou svoji - pokračování

11. duben 2007 VaDo & Paul

Kolekce fotografií se nám rozrostla o další kousky díky Pólovi (Paul) a jeho skvělému oku (a samozřejmně také fotoaparátu). Takže se nyní můžete pokochat další várkou. Tentokrát jsem netřídil tématicky, ale spíše jen časově. Čekání na nevěstu, to božské stvoření, jež se v bílém objeví Vlastní obřad díky nedostatku místa také dokumentovaný jakoby z povzdálí Volná zábava - pod heslem "Milujte se a ...". A k pomilování tam toho bylo ... A ti co vydrželi a přespali se mohli dát druhý den snídani Předchozí díl, jehož autorem je sám VaDo… Číst více

Sony a Kačenka jsou svoji!

9. duben 2007 VaDo

Nejprve nedočkavé čekání před obřadní síní. Někdo obdivoval svoji dceru, jiní prstýnky. A protože ne všichni se do obřadní síně vešli, zůstali v předsálí a poslouchali hromové ANO. A již jsou venku, již jsou svoji. A na jejich hlavu dopadají kilogramy rýže. V Číně měli radost. Hromadné fotografování, pózy. Každý s každým a sám. Potom již oslavit a zapít naše novomanžele během následující volné zábavy. Nakonec jsem se pokusil vybrat tématicky související kolekce. Fotografie se sice opakují, ale postavené vedle sebe naberou někdy zcela nečekaný smysl. Zadané páry Nezadaní jednotlivci ...… Číst více